EOLi üldkogu kinnitas Eesti orienteerumise arengusuunad aastani 2030

24.-25. novembril Pärnumaal Jõulumäel toimunud EOL-i üldkogul oli tähelepanuväärseimaks otsuseks Eesti Orienteerumisliidu arengukava Orienteerumine 2030 kinnitamine.
Selles dokumendis on plaanitud Eesti orienteerumise arengusuunad ja põhitegevused järgmiseks aastakümnendiks kuni aastani 2030.Ambitisoonikad eesmärgid ja tegevused on EOLile ja kõigile tema liikmesklubidele suureks väljakutseks ja eesmärgipüstituseks, et olla veelgi suurem, tugevam ja nähtavam Eesti spordimaastikul.

üldkogu eel toimus pressikonverents meie käesoleva aasta parimate sportlastega ja uuriti suusaorienteerumise koondise eesootava hooaja plaane.
üldkogul tehti kokkuvõtteid möödunud aastast ja vaadati tagasi juhatuse tegevusele, RMK orienteerumispäevakute sarjale, statistikale ning tippspordile. Keskenduti EOLi eelarve täpsustamisele ja järgmise hooaja suusaorienteerumiseeelarvele. Arutleti Eesti MV üldjuhendite, tulevase programmi ja korralduse teemadel.

Eesti Orienteerumisliidu 2018. aasta parimate autasustamistseremoonial anti üle EOLi teenetemärk Nikolai Järveojale. Eesti Orienteerumisliidu 2018. aasta parimateks tunnistati EOLi klubide valikul :
Parimad orienteerumisjooksus – Timo Sild ja Annika Rihma
Parim suusaorienteeruja – Daisy Kudre
Parim rattaorienteeruja – Lauri Malsroos
Parim rogainivõistkond – Eleri Hirv-Piibe Tammemäe
Parim orienteerumiskaardistaja – Mait Tõnisson
Aasta tegija – Mait Tõnisson