Usinussarja toetaja
Usinussarja toetaja

RMK Orienteerumispäevakute usinad

Jooksev paremusjärjestus 2022.23

Baseilo Usinussari innustab harrastajaid läbi hooaja orienteerumispäevakutel osaledes enda tervisesse panustama. Usinussari toimub osaluspõhiselt – iga päevakul osalemine annab osalejale ühe punkti.

Aia- ja metsatehnika müüja Baseilo poolt on usinussarja võitjatele välja pandud suurepärased auhinnad – hinnalised Husqvarna ja Stihl tooted. 

2021..2022 hooaja auhinnad

Usinussari 2021..2022

  • 2021..2022. a orienteerumispäevakute hooaeg kestab 1. november 2021 kuni 31. oktoober 2022 (ka)
  • Arvestusse lähevad RMK Eestimaa orienteerumispäevakute kalendrisse kuuluvad orienteerumispäevakud.
  • Ühel üritusel on võimalik saada maksimaalselt 1 punkt, st ühel päevakul mitu korda joostes läheb harrastajal usinussarja arvesse ainult üks punkt.
  • Usinussarja tulemuste arvestus toimub sarjade poolt üles laetud tulemuste failide põhjal ning kuvatakse Baseilo usinussarja kodulehel.
  • Peaauhind antakse välja harrastajale, kellel on 31. oktoobri seisuga usinussarjas kõige rohkem punkte.
  • Auhinnad antakse üle Eesti Orienteerumisliidu sügisesel üldkogul.
  • Auhinnad paneb välja Baseilo OÜ.
  • Statuudis sätestamata küsimused lahendab Eesti Orienteerumisliidu liikumisharrastuse toimkond. Küsimuste korral pöörduda mait.tonisson@outlook.com

Parimad ja auhinnavõitjad

2022      
I koht Rein Küttim 136      
II koht Ave Liivand 125      
III koht Siim Liivand 110      
     
 2021 2020 2019 2018
I koht Rein Küttim 115 Rein Küttim 96 Riivo Kiljak 113 Rein Hanstein 95
II koht Peep Koppel 108 Tõnu Lääne 92 Rein Küttim 106  Heini Tammik 88
III koht Riivo Kiljak 100 Peep Koppel 90 Peep Koppel  99 Peep Koppel 80
I loosiauhind Aleksei Roomet  53 Peep Koppel 90 Kristjan Maade  50 Kristian Esula 43
II loosiauhind Tõnu Ots  40 Ilse Uus 44 Sander Annus  66

 Jooksev paremusjärjestus:

Nimi
Osalusarv
Udo Lüüs
3
20. november - Pühapäev
Põlva 4. Pühapäevak, Saverna
13. november - Pühapäev
Põlva 3. Pühapäevak, Põlva keskväljak
6. november - Pühapäev
Põlva 2. Pühapäevak, Põlva-Jaama
Ilmar Mõistlik
3
20. november - Pühapäev
Linnaorienteerumine
13. november - Pühapäev
Linnaorienteerumine
6. november - Pühapäev
Linnaorienteerumine
Saima Värton
3
20. november - Pühapäev
Põlva 4. Pühapäevak, Saverna
13. november - Pühapäev
Põlva 3. Pühapäevak, Põlva keskväljak
6. november - Pühapäev
Põlva 2. Pühapäevak, Põlva-Jaama
Ilse Uus
3
20. november - Pühapäev
Linnaorienteerumine
13. november - Pühapäev
Linnaorienteerumine
6. november - Pühapäev
Linnaorienteerumine
Rein Küttim
3
20. november - Pühapäev
Linnaorienteerumine
13. november - Pühapäev
Linnaorienteerumine
6. november - Pühapäev
Linnaorienteerumine
Urve Kain
3
20. november - Pühapäev
Linnaorienteerumine
13. november - Pühapäev
Linnaorienteerumine
6. november - Pühapäev
Linnaorienteerumine
ülle Mõistlik
3
20. november - Pühapäev
Linnaorienteerumine
13. november - Pühapäev
Linnaorienteerumine
6. november - Pühapäev
Linnaorienteerumine
Peep Koppel
3
20. november - Pühapäev
Linnaorienteerumine
13. november - Pühapäev
Linnaorienteerumine
6. november - Pühapäev
Linnaorienteerumine
Ave Liivand
3
20. november - Pühapäev
Linnaorienteerumine
13. november - Pühapäev
Linnaorienteerumine
6. november - Pühapäev
Linnaorienteerumine
Tõnu Vähi
3
20. november - Pühapäev
Linnaorienteerumine
13. november - Pühapäev
Linnaorienteerumine
6. november - Pühapäev
Linnaorienteerumine
ülle Põldoja
3
20. november - Pühapäev
Põlva 4. Pühapäevak, Saverna
13. november - Pühapäev
Põlva 3. Pühapäevak, Põlva keskväljak
6. november - Pühapäev
Põlva 2. Pühapäevak, Põlva-Jaama
Riina Kivikas
3
20. november - Pühapäev
Põlva 4. Pühapäevak, Saverna
13. november - Pühapäev
Põlva 3. Pühapäevak, Põlva keskväljak
6. november - Pühapäev
Põlva 2. Pühapäevak, Põlva-Jaama
Aleksandr Petuhhov
3
20. november - Pühapäev
Linnaorienteerumine
13. november - Pühapäev
Linnaorienteerumine
6. november - Pühapäev
Linnaorienteerumine
Liivi Parik
3
20. november - Pühapäev
Põlva 4. Pühapäevak, Saverna
13. november - Pühapäev
Põlva 3. Pühapäevak, Põlva keskväljak
6. november - Pühapäev
Põlva 2. Pühapäevak, Põlva-Jaama
Urmas Laev
3
20. november - Pühapäev
Linnaorienteerumine
13. november - Pühapäev
Linnaorienteerumine
6. november - Pühapäev
Linnaorienteerumine
Lembit Nöps
3
20. november - Pühapäev
Põlva 4. Pühapäevak, Saverna
13. november - Pühapäev
Põlva 3. Pühapäevak, Põlva keskväljak
6. november - Pühapäev
Põlva 2. Pühapäevak, Põlva-Jaama
Vaike Tomann
3
20. november - Pühapäev
Põlva 4. Pühapäevak, Saverna
13. november - Pühapäev
Põlva 3. Pühapäevak, Põlva keskväljak
6. november - Pühapäev
Põlva 2. Pühapäevak, Põlva-Jaama
Kalle Nelk
3
20. november - Pühapäev
Linnaorienteerumine
13. november - Pühapäev
Linnaorienteerumine
6. november - Pühapäev
Linnaorienteerumine
Alar Jõeste
3
20. november - Pühapäev
Linnaorienteerumine
13. november - Pühapäev
Linnaorienteerumine
6. november - Pühapäev
Linnaorienteerumine
Riina Laev
3
20. november - Pühapäev
Linnaorienteerumine
13. november - Pühapäev
Linnaorienteerumine
6. november - Pühapäev
Linnaorienteerumine
Oliver Ojasoo
3
20. november - Pühapäev
Põlva 4. Pühapäevak, Saverna
13. november - Pühapäev
Põlva 3. Pühapäevak, Põlva keskväljak
6. november - Pühapäev
Põlva 2. Pühapäevak, Põlva-Jaama
Anti Parik
3
20. november - Pühapäev
Põlva 4. Pühapäevak, Saverna
13. november - Pühapäev
Põlva 3. Pühapäevak, Põlva keskväljak
6. november - Pühapäev
Põlva 2. Pühapäevak, Põlva-Jaama
Erko õunapuu
3
20. november - Pühapäev
Linnaorienteerumine
13. november - Pühapäev
Linnaorienteerumine
6. november - Pühapäev
Linnaorienteerumine
Rein Kannike
3
20. november - Pühapäev
Linnaorienteerumine
13. november - Pühapäev
Linnaorienteerumine
6. november - Pühapäev
Linnaorienteerumine
Boris Kirt
3
20. november - Pühapäev
Linnaorienteerumine
13. november - Pühapäev
Linnaorienteerumine
6. november - Pühapäev
Linnaorienteerumine