Tartu neljapäevakulisi ootavad Tartu Milli tooted

Eesti Orienteerumisliidu uusim koostööpartner, Tartu Mill panustab liikumisharrastajatesse taaskord juba homme, 07.06. Tartu laululaval toimuval neljapäevakul, kui finišis pistetakse iga osaleja pihku pakk maitsvaid hommikupudru helbeid. Tule saa orienteerumiselamus ja täis kõht pealekauba!

Eesti Orienteerumisliidul ja Tartu Millil on kaks koostöösuunda – liikumisharrastus läbi orienteerumispäevakute ja tippsport. Tippspordihuvilistele teeb kindlasti rõõmu Tartu Mill AS-i panus augustis Lätis toimuvate maailmameistrivõistluste ülekannete jõudmiseks ERR-i kanalitesse. MM toimub Lätis 4.-11. augustini ning ülekandeid näidatakse ERR-i kanalites otsepildis kõigist 5st finaalvõistlusest.

Tartu Mill on eestimaine jahu ja jahutoodete tootja. Neil on valdkonna tipptehnoloogia ja parimad spetsialistid. Tartu Mill hindab kvaliteeti ja panustab sellesse! Toodete hulka kuuluvad: KALEWi jahud, jahusegud saiade küpsetamiseks, teraviljatooted, pooltooted, pasta, kaerahelbed, öko rukkijahu, kama, riivsai.

07.06. neljapäevaku info leiad SIIT

Facebooki ürituse leiad SIIT