Tartu Mill – orienteerumispäevakute uus toetaja

Tartu Mill – orienteerumispäevakute uus toetaja

RMK Eestimaa orienteerumispäevakute toetajate hulka on lisandunud uus nimi – Tartu Mill

Tartu Mill AS-i ja Eesti Orienteerumisliidu koostööl on kaks suunda – liikumisharrastus läbi RMK Eestimaa orienteerumispäevakute ning tippsport läbi tänavuse Lätis toimuva MM-i televisiooni otseülekannete toetamise.

RMK Eestimaa orienteerumispäevakute osalejad tunnetavad Tartu Milli panust kõige paremini 24.05. Tallinna neljapäevakul Männikul ja 07.06. Tartu neljapäevakul laululaval, kus iga osaleja saab orienteerumiselamusele lisaks kaasa karbi täistera kaerahelbeid, mis sobivad suurepäraselt maitsva hommikupudru valmistamiseks.

Tippspordihuvilistele teeb aga rõõmu Tartu Mill AS-i panus augustis Lätis toimuvate maailmameistrivõistluste ülekannete jõudmiseks ERR-i kanalitesse. MM toimub Lätis 4.-11. augustini ning ülekandeid näidatakse ERR-i kanalites otsepildis kõigist 5st finaalvõistlusest.

Tartu Mill on eestimaine jahu ja jahutoodete tootja. Neil on valdkonna tipptehnoloogia ja parimad spetsialistid. Tartu Mill hindab kvaliteeti ja panustab sellesse! Toodete hulka kuuluvad: KALEWi jahud, jahusegud saiade küpsetamiseks, teraviljatooted, pooltooted, pasta, kaerahelbed, öko rukkijahu, kama, riivsai.

www.tartumill.ee