RMK Eestimaa orienteerumispäevakute usinussari on nüüd Baseilo usinussari

RMK Eestimaa orienteerumispäevakute usinussari on saanud endale nimitoetaja: aia- ja metsatehnika müüja Baseilo

Baseilo usinussarja eesmärgiks on innustada harrastajaid osalema läbi hooaja suurel arvul orienteerumispäevakutel ja sellega panustama enam enda tervisesse. Baseilo poolt on usinussarja võitjatele välja pandud suurepärased auhinnad – hinnalised Husqvarna ja Dolmari tooted. Lisaks suurima punktisumma kogujale loositakse välja auhinnad ka enam kui 50 etapil ja enam kui 40 etapil osalenute vahel.

Punktiarvestus toimub osaluste põhiselt, st osaledes ühel orienteerumispäevakul, saab harrastaja 1 punkti, osaledes kahel päevakul, saab ta 2 punkti jne. Hooaja jooksul on võimalik osaleda enam kui 300 orienteerumispäevakul ehk saada kokku enam kui 300 punkti. Peaauhinnaks on akupuhur Husqvarna 436 LiB, enam kui 50 punkti saajate vahel loositakse välja mootorsaag Dolmar 420 koos hoiukohvriga ja enam kui 40 punkti saajate vahel loositakse välja elektrisaag Husqvarna 321.

Baseilo Oü juhataja Aleksander Pritsik peab orienteerumispäevakuid suurepäraseks liikumisharrastuse viisiks ja leiab, et seda ala tasub toetada ning kutsub kõiki osalema: “Päevakud on väga heaks väljundiks lihtsalt looduses liikujatele, peredele, harrastajale, aga ka treenimisvõimaluseks tipptegijatele. Olen ammu mõelnud, et võiks toetada – miks mitte! Olge usinad!”

RMK Eestimaa orienteerumispäevakute koordinaator Markus Puusepp peab Baseilo lisandumist nimitoetaja rolli osalejaile meelepäraseks arenguks: “Hindame Baseilo panust väga kõrgelt ning usume, et nende panus auhinnalaulale utsitab osalejaid leidma tee veelgi enamatele päevakutele 2018. a hooaja jooksul.”

Aia- ja metsatehnika müügi, hoolduse ja remondiga tegeleval Baseilol on kauplus-töökojad Rakveres, Jõhvis, Narvas, Paides ja Tapal. Baseilo tootevalikusse kuuluvad Husqvarna, Dolmari, Jonseredi ja McCullochi tooted.

Vaata lisa www.baseilo.ee