Lätlased kutsuvad Balti MV-le

Läti Orienteerumisliit kutsub Teid osalema selle kevade Baltimaade suurimal sündmusel orienteerumises – Balti meistrivõistlustel orienteerumises, mis toimuvad 25.-27. mail Krāslava ümbruses.

Balti MV-le on antud maailma edetabeli võistluse (WRE) staatus, samuti on see Läti Orienteerumisspordi Karika üks etapp. See tähendab, et võistlused sobivad suurepäraselt igale orienteerumise entusiastile, sõltumata vanusest ja füüsilisest vormist.

Baltimaade meistrivõistlused orienteerumises toimuvad looduskaitseala “Daugava käänud” territooriumil, mis asub Daugavas jõe ümbruses Krāslava ja Naujiena vahel. Looduskaitseala eesmärk on säilitada Daugava keskjooksu jõeoru ainulaadne ja omapärane maastik, taime- ja loomaliikide mitmekesisus, samuti ka kultuuriajaloolised mälestised.

Orienteerumise vaatest on see unikaalne piirkond – peamiselt hea ja keskmise läbitavusega okasmets, millele on iseloomulik erinevate vormidega reljeef ja vähene teedevõrk. Baltimaade meistrivõistlused orienteerumises on suurepärane võimalus valmistuda orienteerumise maailmameistrivõistlusteks.

Kutsume osalema! Rohkem infot võistluste kodulehel