Seiklushundi lisapäevak kutsub Tartusse

Seiklushundi lisapäevak kutsub Tartusse

Lõuna-Eesti suurim orienteerumispäevakute sari Seiklushundi päevakud kutsub 15. augustil Tartusse Lillemäele lisapäevakule.

Tavapäraste kevadiste ja sügiseste etappide vahele korraldab Seiklushunt 15. augustil lisapäevaku Tartu Loodusmaja juures, kutsudes osalema nii suuri kui väikseid, nii kogenuid kui uusi orienteerumishuvilisi.

Päevak on heaks võimaluseks tuletada meelde orienteerumine sprindikaardiga, et olla valmis nädalavahetusel toimuvateks Eesti meistrivõistlusteks sprindis ja sprinditeates. Sarnaselt Eesti MV toimumispaigale Viljandi lossimägedele nõuab ka Lillemäe maastik täpset orienteerumist nii lagedal kui majade vahel ning füüsilist võimekust mäest üles jooksmisel.

Orienteerumispäevakul ootab lapsi finišis maitsev Corny batoon.

Rajale saab minna vabalt valitud ajal üksi või koos sõbraga kella 15 ja 19 vahel ning finiš suletakse kl 19.30. Valida võib 4 erieneva pikkusega raja vahel – alates mudilaste 0,8 km pikkusest kuni 4,1 km pikkuse rajani.

Kogu päevaku kestel pakutakse päevaku keskuses ka soovijatele orienteerumise algõpet, et esimest korda rajale minekuks kaardilugemine selgeks saada.

Lisainfo 15.08. Lillemäe päevaku kohta SIIN

 

Seiklushundi päevakute sari jätkab sügiseste päevakutega 19.09., kui toimub esimene sügishooaja päevak Eesti Rahva Muuseumi juures. Sügisesesse kalenderplaani mahub 8 üritust, mis toimuvad kolmapäeviti Tartu eri paigus: ERM-i juures, Veerikul, Kõrvekülas, Varikul, Aparaaditehases, Näitusel, Ülejõe linnaosas ja Ropkas.